Rozmiar czcionki
en hu pl

Dzisiaj jest: 19 Luty 2019    |    Imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Aktualności Slider wiadomości
 
 

Usługa Twój e-PIT

epit 2019Naczelnik Urzędu Skarbowego w Stalowej Woli informuje, iż w ramach promocji usługi Twój e-PIT w dniu 20.02.2019r. o godzinie 12.00 organizuje spotkanie w Urzędzie Gminy Bojanów. Podczas spotkania zostaną przedstawione zasady funkcjonowania i korzystania  przez podatników z nowej usługi Twój e-PIT, ułatwiającej składanie zeznań rocznych PIT-37 i PIT-38 za 2018 rok. W tym dniu będzie można również złożyć zeznanie roczne z wykorzystaniem ww. usługi oraz uzyskać informacje na temat rozliczeń  i  przysługujących ulg podatkowych.   Jednocześnie przypomina się, że wysłanie deklaracji podatkowej elektronicznie to najwygodniejsza i najszybsza forma rozliczenia się z podatków, z której wynika szereg korzyści np. szybszy zwrot nadpłaty, gwarancja formalnej poprawności składanego zeznania, oszczędność czasu związanego z przygotowaniem  i wysłaniem dokumentu. Serdecznie zapraszamy pracowników Urzędu Gminy Bojanów, a także mieszkańców Gminy do udziału w spotkaniu.

Potrójne szczęście w Przyszowie

slajder 2Łucja, Anna i Tymon  – takie imiona wybrali dla swoich pociech Państwo Elżbieta i Przemysław Sowa z Przyszowa . To pierwsze trojaczki w naszej gminie od kilkudziesięciu lat.  W piątek 8 lutego br. Szczęśliwą rodzinę odwiedził Wójt Gminy Bojanów Pan Sławomir Serafin wraz z  pracownikami Urzędu oraz Radnymi z Przyszowa. Rodzice trojaczków otrzymali list gratulacyjny wraz z pakietem powitalnym oraz specjalną wyprawkę – wózek spacerowy triplet. Swoje podarunki dla maluchów przekazały również  jednostki  organizacyjne tj. Dom Opieki Dziennej z Maziarni oraz Gminny Ośrodek Kultury.  Podczas piątkowej wizyty mama maluszków opowiedziała nam o swoim niesamowitym macierzyństwie i dotychczasowych przeżyciach. Pojawienie się jednocześnie trojga dzieci w domu to bowiem niemała rewolucja. Wyzwań w codziennym życiu również nie brakuje, tym bardziej, iż trojaczki mają jeszcze starsze rodzeństwo Dominika i Zuzię.  Od narodzin minęło ponad trzy tygodnie i, jak mówi szczęśliwa mama, maluchy nie sprawiają większych problemów.  Przyjście na świat trojaczków jest wyjątkowym wydarzeniem zapewne nie tylko dla rodziny, ale również dla naszej całej lokalnej społeczności. Rodzicom i maluszkom życzymy przede wszystkim wiele zdrowia oraz mnóstwa radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

2trojaczkitort

Ferie zimowe w GOK i GBP w Bojanowie

SliderZapraszamy na ferie zimowe, którę odbywać się będą w Gminnym Ośrodku Kultury oraz Gminnej Bibliotece Publicznej w Bojanowie.

Biblioteka PlakatPlakat Ferie 2019

Wybory sołeckie 2019

wybory soltysow slajderPrzed nami wybory do organów jednostek pomocniczych gminy Bojanów na kolejną, tym razem pięcioletnią kadencję. Poniżej zamieszczamy harmonogram wyborów. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce wybory sołeckie. Prosimy  o liczny udział w zbliżających się wyborach.

Harmonogram Strona

Spotkanie wigilijne oraz Złote Gody

sliderTradycją stało się organizowanie przez Urząd Gminy Bojanów i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej spotkania wigilijno-opłatkowego dla osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych z terenu gminy Bojanów. Przybyłym mieszkańcom czas umilali uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Bojanowie, którzy zaprezentowali okolicznościowe Jasełka. Spotkanie uświetniła swoją obecnością Kapela „Łęgowianie”, która zaprezentowała znane i lubiane kolędy oraz piosenki ludowe.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 15

 
 
 
 
lasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgprow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor