Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 22 Lipca 2019    |    Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Aktualności Strefy aktywności oddane do użytkowania
 
 

Strefy aktywności oddane do użytkowania

DSC 0302W drugiej połowie lipca zakończyła się budowa czterech stref aktywności na terenie gminy Bojanów. Głównym zadaniem zrealizowanego w ramach ministerialnego programu projektu jest stworzenie wielofunkcyjnych i wielopokoleniowych stref aktywności, z których korzystać będą dzieci i seniorzy jako forma integracji lokalnej społeczności.  „Chciałbym by były to nie tylko miejsca uprawiania sportu, rekreacji, ale przede wszystkim spotkań całych rodzin ” – mówi Wójt Gminy Bojanów Sławomir Serafin.

  Przypomnijmy nowe tereny rekreacyjne powstały w czterech miejscowościach gminy Bojanów. Trzy siłownie zewnętrzne z 6 atrakcyjnymi urządzeniami służącymi do ćwiczeń różnych partii ciała oraz strefą relaksu, na którą składają się stół betonowy do gry w piłkarzyki, betonowy podwójny stół z siedziskami do gry w szachy/chińczyk zlokalizowane zostały w Cisowym Lesie, Bojanowie za Rzeką oraz Rudzie.  Rozszerzona wersja Otwartej Strefy Aktywności powstała w Laskach. Składają się na nią: bezobsługowy park linowy, służący rozrywce ruchowej w plenerze oraz siłownia zewnętrzna ze strefą relaksu. Całość zadania za kwotę 230 tys. zł została zrealizowana przez firmę FASADA z Cmolasu. Wsparcie z Ministerstwa Sportu i Turystyki wynosi 125 tys. zł.

DSC 0271

Cisów Las

DSC 0280

Bojanów za Rzeką

DSC 0284

Bojanów za Rzeką

DSC 0346

Ruda

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor