Rozmiar czcionki
en hu pl

Dzisiaj jest: 16 Luty 2019    |    Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Aktualności Wokalistka z naszej gminy na festiwalu w Opolu
 
 

Wokalistka z naszej gminy na festiwalu w Opolu

GochGOCH. to projekt muzyczny pochodzącej z Przyszowa wokalistki Gosi Kotwicy oraz Adama Drzewieckiego - producenta, klawiszowca i kompozytora. Zespół zaprezentuje się 8 czerwca podczas koncertu finałowego opolskich „Debiutów” 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Gosia ponoć zaczęła wcześniej śpiewać niż mówić, jest zwyciężczynią programu „Szansa na sukces”, laureatką wielu festiwali ogólnopolskich i zagranicznych oraz nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mogliśmy zobaczyć ją w programach takich jak „Pytanie na śniadanie”, czy „Teleexpress”.

Adam jest fanatykiem instrumentów analogowych, współpracuje z wieloma artystami, m. in. z zespołem Pudelsi, jednak przede wszystkim prowadzi studio nagrań w Wieliczce, w którym GOCH. sukcesywnie nagrywa materiał na debiutancką płytę. Założyciele zespołu zaprosili do współpracy gitarzystę Piotra Czerwińskiego oraz perkusistę Kubę Grzesło. Prywatnie członkowie zespołu są przyjaciółmi, którzy doskonale rozumieją się zarówno w studiu nagraniowym, jak i w życiu. GOCH. prezentuje alternatywny electro pop - czasem melancholijny, czasem prześmiewczy - na pewno nie przewidywalny. Piosenka, którą wybraliśmy jest odrobinę z przymrużeniem oka – nosi tytuł „Kobieta Prasująca”. Znana jestem wśród znajomych z tego, że ciągle prasuję, bynajmniej nie z musu, a z przyjemności, bo bardzo mnie to uspokaja. Nie jest to jakiś wymyślny chwyt marketingowy – nie zastanawialiśmy się jak „ugryźć” Opole, po prostu wybraliśmy jedną z naszych niepublikowanych dotąd piosenek i wysłaliśmy zgłoszenie. Cieszymy się bardzo, że utwór spodobał się Radzie Artystycznej (Jarosław Wasik- Dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Magdalena Matyjaszek – Naczelnik Wydziału Kultury Miasta Opole, Piotr Pałka – Kierownik Redakcji Rozrywki w Biurze Programowym TVP, Konrad Smuga – reżyser TVP, Artur Orzech - Dziennikarz Muzyczny, Jan Borysewicz – Muzyk, Gitarzysta zespołu Lady Pank), miło słyszeć opinię, że jest oryginalny i ciekawy. Mamy nadzieję, że słuchacze i widzowie również docenią nasze starania.

Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/Goch.music/
Instagram: https://www.instagram.com/goch.music/

Oficjalne video:  

 
 
 
 
lasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgprow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor