Rozmiar czcionki
en hu pl

Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2018    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
 
Aktualności Wokalistka z naszej gminy na festiwalu w Opolu
 
 

Wokalistka z naszej gminy na festiwalu w Opolu

GochGOCH. to projekt muzyczny pochodzącej z Przyszowa wokalistki Gosi Kotwicy oraz Adama Drzewieckiego - producenta, klawiszowca i kompozytora. Zespół zaprezentuje się 8 czerwca podczas koncertu finałowego opolskich „Debiutów” 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Gosia ponoć zaczęła wcześniej śpiewać niż mówić, jest zwyciężczynią programu „Szansa na sukces”, laureatką wielu festiwali ogólnopolskich i zagranicznych oraz nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mogliśmy zobaczyć ją w programach takich jak „Pytanie na śniadanie”, czy „Teleexpress”.

Adam jest fanatykiem instrumentów analogowych, współpracuje z wieloma artystami, m. in. z zespołem Pudelsi, jednak przede wszystkim prowadzi studio nagrań w Wieliczce, w którym GOCH. sukcesywnie nagrywa materiał na debiutancką płytę. Założyciele zespołu zaprosili do współpracy gitarzystę Piotra Czerwińskiego oraz perkusistę Kubę Grzesło. Prywatnie członkowie zespołu są przyjaciółmi, którzy doskonale rozumieją się zarówno w studiu nagraniowym, jak i w życiu. GOCH. prezentuje alternatywny electro pop - czasem melancholijny, czasem prześmiewczy - na pewno nie przewidywalny. Piosenka, którą wybraliśmy jest odrobinę z przymrużeniem oka – nosi tytuł „Kobieta Prasująca”. Znana jestem wśród znajomych z tego, że ciągle prasuję, bynajmniej nie z musu, a z przyjemności, bo bardzo mnie to uspokaja. Nie jest to jakiś wymyślny chwyt marketingowy – nie zastanawialiśmy się jak „ugryźć” Opole, po prostu wybraliśmy jedną z naszych niepublikowanych dotąd piosenek i wysłaliśmy zgłoszenie. Cieszymy się bardzo, że utwór spodobał się Radzie Artystycznej (Jarosław Wasik- Dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Magdalena Matyjaszek – Naczelnik Wydziału Kultury Miasta Opole, Piotr Pałka – Kierownik Redakcji Rozrywki w Biurze Programowym TVP, Konrad Smuga – reżyser TVP, Artur Orzech - Dziennikarz Muzyczny, Jan Borysewicz – Muzyk, Gitarzysta zespołu Lady Pank), miło słyszeć opinię, że jest oryginalny i ciekawy. Mamy nadzieję, że słuchacze i widzowie również docenią nasze starania.

Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/Goch.music/
Instagram: https://www.instagram.com/goch.music/

Oficjalne video:  

 
 
 
 
lasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgprow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor