Rozmiar czcionki
en hu pl

Logo Unia


Dzisiaj jest: 14 Października 2019    |    Imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona
Vinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo Slider
 
 
Aktualności Ogłoszenie o możliwości składania wniosków o dofinansowanie utylizacji azbestu (eternitu) w 2019 r.
 
 

Ogłoszenie o możliwości składania wniosków o dofinansowanie utylizacji azbestu (eternitu) w 2019 r.

eternitWójt Gminy Bojanów, informuje, że zamierza ubiegać się o przyznanie dla osób fizycznych i osób prawnych środków na likwidację wyrobów zawierających azbest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Dlatego też każdy, kto ma na swojej posesji tego typu wyroby może starać się o dofinansowanie ich usunięcia. Wsparcie finansowe będzie obejmowało demontaż, wywóz i utylizację wyrobów azbestowych. Istnieje również możliwość wywozu i utylizacji eternitu złożonego na palecie.

W przypadku otrzymania przez Gminę Bojanów dofinansowania właściciel nieruchomości we własnym zakresie będzie musiał sfinansować zakup i montaż nowego pokrycia dachowego, natomiast Gmina poniesie koszty związane z demontażem płyt, ich wywozem oraz utylizacją. Zainteresowani mogą składać wnioski w tej sprawie do Referatu Inwestycji i Środowiska (pokój nr 13). Wzór wniosku można pobrać ze strony internetowej www.bojanow.pl lub w budynku Urzędu Gminy Bojanów w pok.13. Wnioski należy składać do 31.07.2019 roku Pracami związanymi z usuwaniem wyrobów zajmie się firma wyłoniona przez urząd. To jaki będzie zakres realizacji tych prac, będzie zależało od wysokości dofinansowania przez WFOŚiGW w Rzeszowie i NFOŚiGW.

Wniosek azbest.doc

Oświadczenie o tytule prawnym.doc

Załącznik nr 2 do wniosku o udzielenie dotacji celowej osobom fizycznym na inwestycję.doc

 
 
 
 
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpglasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor