Rozmiar czcionki
en hu pl

Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2018    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
 
Stowarzyszenia Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Bojanów
 
 

Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Bojanów

E-mail Drukuj

Logo_Stowarzyszenia_EiR

Adres siedziby Stowarzyszenia:

ul. Parkowa 5, 37-433 Bojanów,
pow. stalowowolski, woj. podkarpackie
tel. / fax: (0-15) 8708326,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
REGON: 831370268, NIP: 865-23-77-485
Nr wpisu do KRS: 0000198199

Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Bojanów „Edukacja i Rozwój” powstało w marcu 2004 roku i składa się z grupy najbardziej wrażliwych na sprawy społeczne ludzi, którzy pragną aktywnie działać na rzecz rozwoju gminy Bojanów.

 ZARZĄD: 

Grzegorz Janiec - PREZES
Damian Zakrzewski- SEKRETARZ
Danuta Barnaś - SKARBNIK


Zasadniczym celem Stowarzyszenia jest wspieranie inicjatyw mieszkańców ukierunkowanych na rozwój gospodarczy i społeczny gminy, bazujących na lokalnych zasobach i atutach, propagujących wewnętrzną integrację środowiska i promujących gminę Bojanów na zewnątrz.

Do realizacji ww. celów angażujemy się w podejmowanie i wspieranie inicjatyw oświatowych i edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Włączamy się w organizacje imprez kulturalnych oraz sportowych dla mieszkańców gminy. Propagujemy przedsiębiorczość wśród młodzieży i osób dorosłych, szczególnie zaś bezrobotnych. Promujemy naszych lokalnych przedsiębiorców wśród potencjalnych klientów. Podejmujemy działania o charakterze profilaktycznym z zakresu uzależnień oraz bezpieczeństwa na drodze.

Jeśli chcesz wspomóc finansowo naszą działalność, po dokonania wpłaty na podane niżej konto zostaw swoje dane osobowe lub adres firmy.


Nr konta: 96 9430 1016 2000 5849 2000 0001
Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli, O/Bojanów


Nie zapominamy o naszych darczyńcach. Firmy, które dotychczas wspomogły finansowo naszą działalność promujemy na stronie www.bojanow.pl w zakładce Katalog Przedsiębiorców.

Jesteśmy otwarci na nowe również niekonwencjonalne pomysły oraz ambitnych i ciekawych ludzi. Jeśli chcesz mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość – dołącz do nas.

 
 
 
 
lasowiacka.jpglgr.jpgnatura2000.jpgngo.jpgppwow.jpgprow.jpgz.jpg

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Bojanów
37-433 Bojanów, ul. Parkowa 5

  • tel. (+48 15) 87 08 324,326
  • fax. (+48 15) 87 08 326 w. 40
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

logo_BIPlogo_dz_urzedowylogo_dz_ustawlogo_monitor